IMPREZY ŚWIĄTECZNE

Zadbaj o to aby impreza świateczna w Twojej firmie była niezapomnianym przeżyciem. Mamy ostatnie wolne terminy na Gwiazdkę 2018

Organizacja imprez świątecznych dla firm

Strona główna > Imprezy świąteczne

Boże Narodzenia to wyjątkowe święta. Wspaniała, rodzinna i ciepła atmosfera, wspólne przygotowania, oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę i przybycie Świętego Mikołaja. Dlatego Świat Przygód proponuje organizację imprez świątecznych dla pracowników i ich rodzin. Zapewniamy stworzenie wyjątkowego klimatu poprzez organizację imprez gwiazdkowych i wigilii firmowych na najwyższym poziomie, z wszelkimi elementami kojarzącymi się z tym wyjątkowym dniem.

Impreza gwiazdkowa dla Was zorganizowana przez Świat Przygód to gwarancja zabawy przez cały dzień, to świąteczne zaaranżowanie lokalu w dekoracje świąteczne oraz animatorzy w strojach Świętego Mikołaja, wróżek zimowych oraz elfów. Dbamy o każdy detal imprezy o tematyce świątecznej.

Nasze imprezy gwiazdkowe składają się z wielu elementów dzięki czemu nikt nie będzie się nudził, każdego dziecko będzie zachwycone uczestnicząc w świątecznej zabawie organizowanej przez nas.

Organizacja imprez mikołajkowych:

Kraina Świętego Mikołaja: taniec i zabawy ruchowe. Konkursy muzyczne oraz multimedialne związane ze Świętym Mikołajem i jego drużyną.

Świąteczne Studio Artystyczne: zajęcia manualne, dostarczające dużej dawki zabawy ale również pobudzające dzieci do myślenia, do kreatywnego działania. To pieczenie i dekorowanie wypieków. Przygotowanie kartek świątecznych czy tworzenie figurek świątecznych z gipsu.

Stanowisko Świątecznych Atrakcji: strefa świątecznych gier i zabaw.

Kraina Skaczących Elfów: rozrywka na całego. Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie. Miejsce które zawładnie waszymi dziećmi, pozwoli im się wyszaleć.

Tak skonstruowana impreza gwiazdkowa dla dzieci to fantastyczna zabawa, wiele pozytywnych wrażeń, coś co na długo pozostanie w pamięci dziecka. Zapraszamy zainteresowane firmy i instytucje do kontaktu ze Światem Przygód celem sprawdzenia pełnej oferty na imprezy świąteczne. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ