Warsztaty ekologiczne

Strona główna > Imprezy ekologiczne > Warsztaty ekologiczne

Realizujemy warsztaty ekologiczne z dotacji WFOŚiGW.

Edukacja ekologiczna jest bardzo ważna szczególnie kiedy mowa o najmłodszych. Nauka pewnych nawyków, prawidłowa segregacja odpadów, wiedza na temat przyrody która nas otacza – nie wolno o tym zapominać. Jednak zamiast nudnych pogadanek, wykładów, warto edukować dzieci poprzez zabawę. Świat Przygód gwarantuje najlepsze warsztaty ekologiczne gdzie w formie zabawy dzieci dowiedzą się w jaki sposób dbać o otaczającą nas przyrodę.

Przygotowaliśmy cykliczne zajęcia przyrodniczo-ekologiczne w Lesie Łagiewnickim w Łodzi. Spotkania z Wróżką Natura to połączenie zabawy z edukacją. W trakcie takich zajęć proponujemy interaktywne gry gdzie dzieci uczą się zasad prawidłowej segregacji odpadów, poznają mieszkańców lasu i przyrodę która ich otacza.

Realizujemy również warsztaty eko dla dzieci w miejscach wskazanych przez Państwa. Dopasujemy ofertę do Państwa wymagań, możemy zorganizować pikniki zarówno na świeżym powietrzu jak i w przedszkolach, szkołach, na terenach firm.

Sprawdź również naszą kompleksową ofertę na organizacje imprez Łódź

Warto nam zaufać, od 2008 roku zorganizowaliśmy eventy ekologiczne dla ponad 600 szkół i przedszkoli z terenu województwa łódzkiego. Naszymi klientami są również znane i cenione firmy. Organizacja pikników ekologicznych przez Świat Przygód to gwarancja połączenie doskonałej zabawy i edukacji. Pełna obsługa, od programu, poprzez rekwizyty, dekoracje, urządzenia, a kończąc na animatorach oraz zapleczu technicznych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Wyślij zapytanie lub zadzwoń, a w ciągu 24h otrzymasz niezobowiązującą ofertę i wyceną dla Twojej imprezy

biuro@swiatprzygod.com
667-197-533