Pikniki ekologiczne

Strona główna > Imprezy ekologiczne > Pikniki ekologiczne

Pikniki ekologiczne to znakomita okazja aby poprzez zabawę przekazywać niezwykle ważną wiedzę. Dlatego jako Świat Przygód proponujemy Państwu organizację imprez typu eko eventy o różnorodnej tematyce. Nasza oferta to autorskie pomysły związane z ideą promowania ekologicznych zachowań (segregacja odpadów), poszerzania wiedzy o odnawialnych źródłach energii czy też uświadamiania w zakresie zdrowego odżywiania. Współpracujemy również z WFOŚiGW w Łodzi co gwarantuje wysoką jakość naszej eko imprezy.

Nasze warsztaty ekologiczne to między innymi przygotowanie gier i zabaw prowadzących do ułożenia wielkiej piramidy zdrowego żywienia, zespołowa segregacja odpadów, zajęcia sportowe i rekreacyjne, pokazy urządzeń odpowiedzialnych za odnawialne źródła energii. Oczywiście zapewniamy niezbędne rekwizyty, akcesoria, dekoracje i nagłośnienie. Nad całością prawidłowego przebiegu imprezy czuwają animatorzy oraz konferansjer.

Zobacz również ofertę na: warsztaty ekologiczne.

Imprezy ekologiczne organizujemy w odpowiednich lokalizacjach, w scenerii leśnej, parkowej jak i również we wskazanych przez Państwa miejscach. Nasze atuty to elastyczność, doświadczenie, szybkość działania, przystępne ceny i oczywiście oryginalny, ciekawy program każdego pikniku ekologicznego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na warsztaty ekologiczne jakie przygotowuje Świat Przygód.

Sprawdź również: organizacja imprez Łódź

ZOBACZ RÓWNIEŻ