IMPREZY EKOLOGICZNE

Zajmujemy się organizacją pikników ekologicznych w Łodzi i w całej Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę, dostarczamy niezbędnych rekwizytów, urządzenia, sprzęty techniczne.

Pikniki ekologiczne

Strona główna > Pikniki ekologiczne

Ekologia, zdrowe odżywanie to bardzo ważne tematy. Niestety świadomość ludzi odnośnie ekologicznych zachowań, odnośnie prawidłowych zasad żywienia wciąż jest na niskim poziomie. Dlatego jako Świat Przygód zabierzemy wszystkich w podróż do świata prawidłowych zachowań ekologicznych, do świata prawidłowo przygotowanych posiłków. To bardzo ważne aby mieć pełną świadomość że tak naprawdę, to jak dbamy o siebie i otaczający nas świat ma znaczenie dla naszego życia.

Świat Przygód od prawie 10 lat organizuje rozmaitego rodzaju pikniki ekologiczne. Nasza oferta to połączenie doskonałej zabawy oraz edukacji ekologicznej i zdrowotnej. Na co możecie liczyć kiedy to właśnie organizacja pikników ekologicznych zostanie nam zlecona?

Piknik ekologiczny o tematyce zdrowego żywienia. Profesjonalnie przygotowana impreza dla dzieci, gdzie poprzez quizy i konkursy będzie można zdobyć wiedzę odnośnie prawidłowego odżywiania. Sport to zdrowie czyli rozmaite konkurencje sprawnościowe. Wielką frajdą będzie zapewne wspólne pichcenie tylko i wyłącznie z użyciem zdrowej żywności.

Pikniki eko przedstawiające tematykę prawidłowego segregowania odpadów i recyclingu. Dlaczego należy segregować śmieci, jak to prawidłowo robić? Czym jest recycling i wiele więcej. Wszystko oczywiście w ramach wspólnej zabawy, quizów oraz konkursów.

Eko imprezy związane z tematem odnawialnych źródeł energii. Kompleksowa wiedza o ekologicznych źródłach energii wraz z niezwykle efektownymi pokazami.

Zajmujemy się organizacją pikników ekologicznych w Łodzi i w całej Polsce.

Powyższe warsztaty eko możemy przygotować oddzielnie lub wszystkie połączyć w jedną całość. Nasze eventy organizujemy w różnorodnej scenerii. Mogą to być warsztaty ekologiczne w przedszkolu, jak również przygotowanie imprezy w otoczeniu przyrody. Zapewniamy kompleksową obsługę, dostarczamy niezbędnych rekwizytów, urządzenia, sprzęty techniczne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ