Organizacja firmowych imprez integracyjnych Łódź i okolice

Strona główna > Pikniki firmowe > Imprezy integracyjne

Rodzinne, firmowe imprezy integracyjne to doskonała okazja do zacieśniania kontaktów, poznawania nowych osób. Integracja pracowników firmy i ich rodzin, poprzez wspólne uczestnictwo w zabawach sportowych, warsztatach naukowych czy też licznych atrakcjach rozrywkowych to doskonały pomysł, warty zrealizowania. 

Świat Przygód proponuje Państwo zapoznanie się z ofertą na przygotowanie imprez integracyjnych w oparciu o: profesjonalny plan dnia, zagwarantowanie licznych rozrywek, opiekę animatorów, obsługę techniczną i cateringową. 

Mamy wieloletnie doświadczenie w kreacji różnego rodzaju imprez firmowych. Do tej pory przygotowaliśmy setki imprez rodzinnych, współpracowaliśmy ze znanymi firmami jak również z samorządami miejskimi i gminnymi. To gwarantuje Państwu vże współpraca z nami będzie miała tylko pozytywne strony, wszyscy będą zadowoleni. 

Sprawdź również: profesjonalna organizacja imprez firmowych

Na życzenie naszych Klientów realizujemy imprezy o różnorodnej tematyce. Pikniki rodzinne, pikniki ekologiczne, naukowe. Organizujemy dni dziecka, gwiazdki, oryginalne eventy rolne. Dostarczamy wszystko co niezbędne, począwszy od profesjonalnie opracowanego programu artystycznego (konferansjer, animatorzy, iluzjonista czy wróżka), poprzez niezbędne rekwizyty i postacie z bajek, atrakcje rekreacyjne takie jak dmuchańce, plac zabaw, trampolina. Nie zapominamy o technicznym przygotowaniu imprezy integracyjnej (profesjonalna scena, nagłośnienie, oświetlenie) oraz oczywiście catering zgodnie z Państwa wytycznymi. 

Zobacz również oferta piknik firmowy.

Zachęcamy do skorzystania z pełnej oferty Świata Przygód. Jesteśmy niezwykle elastyczni, przygotujemy dla Was prawie każdą imprezę, nawet kiedy zostało mało czasu. Sprawdź nas!

ZOBACZ RÓWNIEŻ